Про нас

ТОВ «АСГАР» працює на ринку України з 2009 року. Компанія зарекомендувала себе на ринку охоронних послуг як найбільш стабільний та надійний партнер. За результатами рейтингу економічних показників підприємств України наше підприємство займає лідиручі місця в своїй категорії.

Спеціальний підрозділ охорони «АСГАР» - успішний, мобільний і надійний партнер. У своїй діяльності компанія завжди орієнтується на клієнта. «АСГАР» забезпечує високу якість послуг у сфері охорони, впроваджуючи передові технології, використовуючи досвід компанії, знайдений в бойових ситуаціях, видобутий в повсякденній роботі.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, який сприятиме розвитку вашого бізнесу.

Компанія «АСГАР» має всі можливості в забезпеченні надійної фізичної охорони Ваших об'єктів з чітким контролем охоронців під час несення служби. Охоронці можуть нести службу у форменому одязі, так і в цивільному, за бажанням керівника об'єкта, що охороняється. Вартість даних послуг може коливатися в залежності від кількості постів і часу охорони.

Всі охоронці, які будуть задіяні в охоронних заходах, що мають засоби індивідуального захисту та активної оборони (зброя, газові балони, бронежилети та ін). Мають відповідні посвідчення і право затримувати злочинців та порушників громадського порядку.

З метою забезпечення інтересів осіб, майно яких охороняється у відповідності з нормами Закону України «Про охоронну діяльність» та положеннями Цивільного кодексу України, між ТОВ «АСГАР» і ВАТ Національна акціонерна страхова компанія «ОРАНТА» укладено договір добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (страхування професійної відповідальності).

ТОВ «АСГАР» щорічно проходить перевірку ліцензійним відділом Управління громадської безпеки МВС України на відповідність ліцензійним умовам (охороняє об'єкти категорії «А» -- об'єкти групи високого ступеня ризику).