Наші послуги

Технічна охорона

Ми можемо отримувати інформацію від приладів автоматичної охоронної та пожежної сигналізації (так званих, централей або панелей) по каналах: GSM, GPRS, радіо і телефонних лініях. Об’єкти що знаходяться під охороною розкидані по місту, а центральний пульт отримує всю інформацію про стан об'єкта і стан сигналізації.

Вся інформація зосереджена в комп'ютерній базі даних, автоматично надається оператору під час отримання тривожного сигналу.

Оператори приймають інформацію, що надходить з території, що охороняється, допомагають клієнтам розібратися в деяких ситуаціях, що виникають при експлуатації приладів, направляють групи реагування на виїзд.

Система відеоспостереження

Один з основних і найефективніших видів забезпечення безпеки в технічних засобах, що володіють найбільш широким спектром реалізованих можливостей: безперервністю контролю охоронюваних територій в будь-який час доби, виявленням руху в контрольованих зонах, накопиченням інформації про подію, автоматичним розпізнаванням і порівнянням реєстрованої інформації з архівом і т . Д.

Наша компанія представляє широкий вибір надійних відеокамер, розроблених на основі новітніх технологій. Модельний ряд дозволить Вам підібрати надійну систему відеоспостереження, здатну працювати при будь-якому освітленні і в будь-яких кліматичних умовах.

Група швидкого реагування

Мобільний загін з 2-4 чоловік, який негайно прибуває на об'єкт при спрацьовуванні охоронної сигналізації або при натисканні тривожної кнопки. Група складається з професійних і кваліфікованих співробітників, які мають великий досвід служби в силових структурах, відмінно підготовлені фізично та професійно.

Пожежна сигналізація

Принцип роботи пожежної сигналізації полягає в постійному скануванні приміщення, якщо датчики виявили відхилення від норми, то посилається сигнал тривоги на пульт пожежного моніторингу. Диспетчер аналізує стан пожежної сигналізації (збій в системі або пожежа) і вживає відповідних заходів. Одночасно з цим спрацьовує автоматична система пожежогасіння, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Охорона об'єктів нерухомості

Власники і керівники об'єкта нерухомості завжди зацікавлені в підтримці правопорядку на території своїх об'єктів, в забезпеченні збереження майна, захисті своїх клієнтів та персоналу.

Ми пропонуємо своїм клієнтам перевірені способи забезпечення безпеки на об'єктах нерухомості, а також сучасні комплексні технічні рішення, здатні знизити операційні витрати, і одночасно підвищити ефективність системи безпеки.

Охорона квартир

Квартира завжди залишиться самим «ласим шматочком» для злодіїв. Практично не захищене приміщення з нажитим Вами майном може стати наступним об'єктом пильної уваги домушників. Ми надаємо комплекс заходів, спрямованих на охорону квартир і збереження майна громадян.

Охорона будинків

Охорона будинку має на увазі комплексне забезпечення безпеки. Адже треба врахувати не тільки приміщення, а й двір, гараж, інші будівлі. Забезпечити охорону Вашого котеджу або будинку набагато складніше, ніж квартири, адже будинок має велику площу, два-три поверхи, горище і віддаленість від сусідів.

Зверніться до нас і наші фахівці при огляді будинку виявлять всі потенційні способи проникнення в будинок і порекомендують найнадійнішу систему захисту.

Охорона МАФів, магазинів і ресторанів

Будь-який магазин потребує охорони, адже через великий потік відвідувачів, доступних товарів і грошей в «готівці» магазини відносяться до групи підвищеного ризику. Саме тому, ми пропонуємо забезпечити повний комплекс заходів з охорони малого бізнесу.

Охорона офісів

Охорона офісів це необхідність для фірми. Адже крім охорони дорогої техніки і важливих документів ще потрібно забезпечити спокійний робочий процес, який не буде перериватися через випадкових відвідувачів і непередбачених ситуацій.

Охорона складів і приміщень

Це безперервна пильність і уважність, підбір охоронців, контроль за ними, організація безпеки співробітників складу, забезпечення збереження майна та багато іншого - все це не просто організувати на належному рівні. Тому надійну охорону складів можна забезпечити тільки за допомогою фахівців, які мають досвід організації охорони складів.

Особиста охорона

Ми пропонуємо комплекс послуг фізичної безпеки організаціям і приватним особам. Наші співробітники - професіонали високого рівня, - готові захистити вас у будь-яких обставинах. Ваше життя і безпеку - і спокій ваших близьких, - повинні бути під надійним захистом.

Охорона фізичних осіб

Наша компанія надає спеціально навчений персонал - охоронців з правом застосування вогнепальної зброї та спеціальних засобів. Ми розробимо систему охоронних заходів, прорахуємо максимально безпечний маршрут ваших пересувань, перевіримо всіх ваших співробітників на благонадійність.

Індивідуальний супровід

При організації особистої охорони невід'ємною частиною стає супровід осіб, який може проводитися в цілодобовому режимі. Супроводжуючи вас, ми будемо аналізувати обстановку та вносити необхідні зміни в план захисту.

Супровід вантажів

Супровід вантажу може здійснюватися на будь-які відстані. Супровід і охорона вантажу вимагає від співробітників хорошої фізичної підготовки, вміння керувати автотранспортом, а також володіти навичками швидкого реагування та блискавичної реакцією.

У разі необхідності перевезти вантажу, зверніться до професіоналів, щоб захистити своє майно від крадіжки і пошкодження.

Охорона масових заходів

Не стане зайвим здійснення безпеки і в масштабних заходах. Співробітники забезпечать проведення будь-якого масового або приватного заходу згідно з усіма вимогами і заходами безпеки.

Інші спеціальні охоронні послуги

  • Пошук, знаходження та блокування технічних засобів зняття акустичної та відео інформації (жучків);
  • Кінологічна служба;
  • Скринінгові перевірки (в тому числі «поліграф»).